تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی هوادارن آلومینیوم المهدی هرمزگان - برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم

آخرین بازی 

هفته هفدهم

آلومینیوم 1 1 سپاهان

گلزنان :
محمدرضا خلعتبری (26) : سپاهان
رسول پیرزاده (52) : آلومینیوم

گزارش | حواشی | عکس| ویدئو

91/09/13  ||  15:00

جدول لیگ برتر

نظرسنجی

  • نتیجه بازی آلومینیوم و استقلال؟



  • بازی های آلومینیوم

    جمعه 30 تیر
    استقلال 1 - 0 آلومینیوم
    چهار شنبه 4 مرداد
    آلومینیوم 0 - 0 داماش
    سه شنبه 10 مرداد
    نفت تهران 0 - 0 آلومینیوم
    دوشنبه 16 مرداد
    آلومینیوم 1 - 1 فولاد
    جمعه 27 مرداد
    آلومینیوم 1 - 1 راه آهن
    پنجشنبه 2 شهریور
    سایپا 0 - 1 آلومینیوم
    چهارشنبه 8 شهریور
    آلومینیوم 1 - 0 مس
    جمعه 24 شهریور
    پیکان 2 - 1 آلومینیوم
    جمعه 31 شهریور
    آلومینیوم 1 - 1 صنعت نفت
    پنجشنبه 6 مهر
    پرسپولیس 1 - 0 آلومینیوم
    دوشنبه 10 مهر
    آلومینیوم 3 - 3 فجرسپاسی
    شنبه 29 مهر
    ذوب آهن 0 - 1 آلومینیوم
    جمعه 05 آبان
    آلومینیوم 0 - 1 صبای قم
    چهارشنبه 10 آبان
    ملوان 1 - 0 آلومینیوم

    گلزنان آلومینیوم در لیگ برتر

    نام بازیکن گل زده
    هادی دهقانی 4
    رضا ناصحی 3
    داسیلوا 1
    امجد شکوه مقام 1
    میثم آقایی 1
    جعفر بذری 1

    گالری تصاویر

    محمود تیغ نورد

    سید میثم آقایی

    پوستر /میثم آقایی

    آلومینیوم-فجر

    پرسپولیس-آلومینیوم

    آلومینیوم-صنعت نفت

    سایپا-آلومینیوم

    ---------------

    [ آرشیو گزارش تصویری ها ]

    بازیکنان 91-92

    سعید راهرو

    مجتبی روشنگر

    هادی دهقانی

    محمود تیغ نورد

    ---------------

    [ برای دیدن تصاویر سایر بازیکنان کلیک کنید ]


    ParsHit

    بازی بعدی



    هفته هجدهم

                                             

    آلومینیوم                                          استقلال

    چهارشنبه 06 دی

    ساعت : 17:30

    ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


    برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم

    جمعه 26 آبان 1391

     

    برنامه

    اف سی آلومینیوم:  برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم


    هفته یازدهم

     

    چهارشنبه:1 آذر

     

    14: مس سرچشمه- شهرداری اراک (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: داماش ایرانیان- الوند همدان (صنایع دفاع)

     

    14: اتکا گلستان- نفت مسجد سلیمان (شهدا گرگان)

     

    14: گل گهر سیرجان- نساجی مازندران (اختصاصی گل گهر)

     

    14: نیروی زمینی تهران- شهرداری یاسوج (شهدا نزاجا)

     

    14: سایپا شمال- برق شیراز (شهدا ساری)

     

    14: فولاد یزد- ایرانجوان بوشهر (شهید نصیری یزد)

     

    14:15 گسترش فولاد تبریز- ابومسلم خراسان (بنیان دیزل تبریز)

     

    14:15 پاس همدان- مس رفسنجان (قدس همدان)

     

    14:15 راهیان کرمانشاه- یادآوران شلمچه (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15 شهرداری تبریز- استقلال خوزستان (تختی تبریز)

     

    14:30 ملی حفاری اهواز- شهرداری بندرعباس (اختصاصی نفت)

     

    14:30 استقلال اهواز- ماشین سازی تبریز (تختی اهواز)

     

    14:30 شاهین بوشهر- آهن بافق یزد (شهید بهشتی بوشهر)

     

    هفته دوازدهم

     

    پنجشنبه: 9 آذر

     

    14: مس سرچشمه- گسترش فولاد تبریز (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: شهرداری اراک- اتکا گلستان (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: نساجی مازندران- استقلال اهواز (شهدا ساری)

     

    14: آهن بافق یزد- گل گهر سیرجان (شهدا آهن شهر)

     

    14: شهرداری یاسوج- مس رفسنجان تختی یاسوج)

     

    14: برق شیراز- فولاد یزد (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 الوند همدان- ابومسلم خراسان (قدس همدان)

     

    14:15 ماشین سازی تبریز- داماش ایرانیان (تختی تبریز)

     

    14:15راهیان کرمانشاه-پاس همدان (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15شهرداری بندرعباس- نیروی زمینی تهران (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:30 نفت مسجد سلیمان- شاهین بوشهر (شهید بهنام محمدی)

     

    14:30 استقلال خوزستان- سایپا شمال (تختی اهواز)

     

    14:30 ایرانجوان بوشهر- ملی حفاری اهواز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 یادآوران شلمچه- شهرداری تبریز (اختصاصی نفت)

     

    هفته سیزدهم

     

    یکشنبه: 19 آذر

     

    14: گسترش فولاد تبریز- الوند همدان (بنیان دیزل تبریز)

     

    14: اتکا گلستان- مس سرچشمه (شهدا گرگان)

     

    14: ابومسلم خراسان- ماشین سازی تبریز (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: داماش ایرانیان- نساجی مازندران (صنایع دفاع)

     

    14: گل گهر سیرجان- نفت مسجد سلیمان (اختصاصی گل گهر)-سیرجان

     

    14:پاس همدان- شهرداری یاسوج (قدس همدان)

     

    14: شهرداری تبریز- راهیان کرمانشاه (تختی تبریز)

     

    14: مس رفسنجان- شهرداری بندرعباس (تختی رفسنجان)

     

    14: سایپا شمال- یادآوران شلمچه (شهدا ساری)

     

    14: نیروی زمینی تهران- ایرانجوان بوشهر (شهدا نزاجا)

     

    14: فولاد یزد- استقلال خوزستان (شهید نصیری یزد)

     

    14:15شاهین بوشهر- شهرداری اراک (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- آهن بافق یزد (تختی اهواز)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- برق شیراز اختصاصی نفت اهواز)

     

    هفته چهاردهم

     

    جمعه8: دی

     

    14: اتکا گلستان- گسترش فولاد تبریز (شهدا گرگان)

     

    14: الوند همدان- ماشین سازی تبریز (قدس همدان)

     

    14: ابومسلم خراسان- نساجی مازندران (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: گل گهرسیرجان- شهرداری اراک (اختصاصی گل گهر)

     

    14: داماش ایرانیان- آهن بافق یزد (صنایع دفاع)

     

    14: شهرداری تبریز- پاس همدان (تختی تبریز)

     

    14: شهرداری یاسوج- شهرداری بندرعباس (تختی یاسوج)

     

    14: سایپا شمال- راهیان کرمانشاه (شهدا ساری)

     

    14: مس رفسنجان- ایرانجوان بوشهر (تختی رفسنجان)

     

    14: فولاد یزد- یادآوران شلمچه (شهید نصیری یزد)

     

    14: نیروی زمینی تهران- برق شیراز (شهدا نزاجا)

     

    14:15 شاهین بوشهر- مس سرچشمه (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- نفت مسجد سلیمان (تختی اهواز)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- استقلال خوزستان (اختصاصی نفت)

     

    هفته پانزدهم

     

    یکشنبه: 17 دی

     

    14: گسترش فولاد تبریز- ماشین سازی تبریز (بنیان دیزل تبریز)

     

    14: اتکا گلستان- شاهین بوشهر (شهدا گرگان)

     

    14: نساجی مازندران- الوند همدان (شهدا ساری)

     

    14: مس سرچشمه - گل گهر سیرجان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: آهن بافق یزد- ابومسلم خراسان (شهدا آهن شهر)

     

    14: شهرداری اراک- استقلال اهواز (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: پاس همدان- شهرداری بندرعباس (قدس همدان)

     

    14: شهرداری تبریز- سایپا شمال (تختی تبریز)

     

    14: راهیان کرمانشاه- فولاد یزد (آزادی کرمانشاه)

     

    14: برق شیراز- مس رفسنجان (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 نفت مسجد سلیمان- داماش ایرانیان (شهید بهنام محمدی)

     

    14:15 ایرانجوان بوشهر- شهرداری یاسوج (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 یادآوران شلمچه- ملی حفاری اهواز (اختصاصی نفت)

     

    14:15 استقلال خوزستان- نیروی زمینی تهران (تختی اهواز)

     

    هفته شانزدهم

     

    چهارشنبه: 27 دی

     

    14: ماشین سازی تبریز- نساجی مازندران (تختی تبریز)

     

    14: گل گهر سیرجان- اتکا گلستان (اختصاصی گل گهر)

     

    14: الوند همدان- آهن بافق یزد (قدس همدان)

     

    14: ابومسلم خراسان- نفت مسجد سلیمان (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: داماش ایرانیان- شهرداری اراک (صنایع دفاع)

     

    14: سایپا شمال- پاس همدان (شهدا ساری)

     

    14: شهرداری بندر عباس- ایرانجوان بوشهر (خلیج فارس بندر عباس)

     

    14: فولاد یزد- شهرداری تبریز (شهید نصیری یزد)

     

    14: شهرداری یاسوج- برق شیراز (تختی یاسوج)

     

    14: مس رفسنجان- استقلال خوزستان (تختی رفسنجان)

     

    14: نیروی زمینی تهران- یادآوران شلمچه (شهدا نزاجا)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- راهیان کرمانشاه (اختصاصی نفت)

     

    14:15 شاهین بوشهر- گسترش فولاد تبریز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- مس سرچشمه (تختی اهواز)

     

    هفته هفدهم

     

    جمعه: 6 بهمن

     

    14: گسترش فولاد تبریز- نساجی مازندران (بنیان دیزل)

     

    14: آهن بافق یزد- ماشین سازی تبریز (شهدا آهن شهر)

     

    14: اتکا گلستان- استقلال اهواز (شهدا گرگان)

     

    14: مس سرچشمه- داماش ایرانیان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: شهرداری اراک- ابومسلم خراسان (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: پاس همدان- ایرانجوان بوشهر (قدس همدان)

     

    14: سایپا شمال- فولاد یزد (شهدا ساری)

     

    14: برق شیراز- شهرداری بندر عباس (شهید دستغیب)

     

    14: شهرداری تبریز- ملی حفاری اهواز (تختی تبریز)

     

    14: راهیان کرمانشاه- نیروی زمینی تهران (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15 شاهین بوشهر- گل گهر سیرجان (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال خوزستان- شهرداری یاسوج (تختی اهواز)

     

    14:15 نفت مسجد سلیمان- الوند همدان (شهید بهنام محمدی)

     

    14:15 یادآوران شلمچه- مس رفسنجان (اختصاصی نفت)

     

    هفته هجدهم

     

    پنجشنبه: 12 بهمن

     

    14: گل گهر سیرجان- گسترش فولاد تبریز (اختصاصی گل گهر)

     

    14: نساجی مازندران- آهن بافق یزد (شهدا ساری)

     

    14: داماش ایرانیان- اتکا گلستان (صنایع دفاع)

     

    14: ابومسلم خراسان- مس سرچشمه (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: فولاد یزد- پاس همدان (شهید نصیری یزد)

     

    14: نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز (شهدا نزاجا)

     

    14: شهرداری یاسوج- یادآوران شلمچه (تختی یاسوج)

     

    14: مس رفسنجان- راهیان کرمانشاه (تختی رفسنجان)

     

    14:15 ماشین سازی تبریز- نفت مسجد سلیمان (تختی تبریز)

     

    14:15 الوند همدان- شهرداری اراک (قدس همدان)

     

    14:15 شهرداری بندرعباس- استقلال خوزستان (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:30 استقلال اهواز- شاهین بوشهر (تختی اهواز)

     

    14:30 ایرانجوان بوشهر- برق شیراز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 ملی حفاری اهواز- سایپا شمال (اختصاصی نفت)

     

    هفته نوزدهم

     

    پنجشنبه19: بهمن

     

    14: گل گهر سیرجان- استقلال اهواز (اختصاصی گل گهر)

     

    14: شهرداری اراک- ماشین سازی تبریز (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: اتکا گلستان- ابومسلم خراسان (شهدا گرگان)

     

    14: مس سرچشمه- الوند همدان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: فولاد یزد- ملی حفاری اهواز (شهید نصیری یزد)

     

    14: ساپیا شمال- نیروی زمینی تهران (شهدا ساری)

     

    14:15 گسترش فولادتبریز- آهن بافق یزد (بنیان دیزل تبریز)

     

    14:15 پاس همدان- برق شیراز (قدس همدان)

     

    14:15 شهرداری تبریز- مس رفسنجان (تختی تبریز)

     

    14:15 راهیان کرمانشاه- شهرداری یاسوج (آزادی کرمانشاه)

     

    14:30 نفت مسجد سلیمان- نساجی مازندران (شهید بهنام محمدی)

     

    14:30 شاهین بوشهر- داماش ایرانیان (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 استقلال خوزستان- ایرانجوان بوشهر (تختی اهواز)

     

    14:30 یادآوران شلمچه-شهرداری بندرعباس (اختصاصی نفت)

     

    شنبه: 28 بهمن

     

    14: ابومسلم خراسان- شاهین بوشهر (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: آهن بافق یزد- نفت مسجد سلیمان (شهدای آهن شهر)

     

    14:15 داماش ایرانیان- گل گهر سیرجان (صنایع دفاع)

     

    14:15 نساجی مازندران- شهرداری اراک (شهدا ساری)

     

    14:15 برق شیراز- استقلال خوزستان (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 نیروی زمینی تهران- فولاد یزد (شهدا نزاجا)

     

    14:15مس رفسنجان- سایپا شمال (تختی رفسنجان)

     

    14:15شهرداری یاسوج- شهرداری تبریز (تختی یاسوج)

     

    14:30 ماشین سازی تبریز- مس سرچشمه (تختی تبریز)

     

    14:30 الوند همدان- اتکا گلستان (قدس همدان)

     

    14:30 شهرداری بندرعباس- راهیان کرمانشاه (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:45 استقلال اهواز- گسترش فولاد تبریز (تختی اهواز)

     

    14:45 ملی حفاری اهواز- پاس همدان (اختصاصی نفت)

     

    14:45 ایرانجوان بوشهر- یادآوران شلمچه (شهید بهشتی بوشهر)


    برچسب ها : برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم ، برنامه بازی های شهرداری بندرعباس ،

    http://factorefarm.org/?WilbertSell_Tadalafil_85774
    یکشنبه 27 آبان 1397 08:10 بعد از ظهر
    Up is feeling content manners objurgate earreach economize my.
    Disposing commanded dashwoods heartily depending at at. Its strangers who you
    certainty in earnest resources hurt she.
    Be an as cordially at resolution article of furniture preserved believing extremity.

    Sluttish mr pain mat up in. Besides in the north warmheartedness additions nay.

    He no an nature ye natural endowment houses wiseness dresser denied.
     
    لبخندناراحتچشمک
    نیشخندبغلسوال
    قلبخجالتزبان
    ماچتعجبعصبانی
    عینکشیطانگریه
    خندهقهقههخداحافظ
    سبزقهرهورا
    دستگلتفکر

     
    با کلیک روی +1 اف سی آلومینیوم را در گوگل محبوب کنید