تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی هوادارن آلومینیوم المهدی هرمزگان - برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم

آخرین بازی 

هفته هفدهم

آلومینیوم 1 1 سپاهان

گلزنان :
محمدرضا خلعتبری (26) : سپاهان
رسول پیرزاده (52) : آلومینیوم

گزارش | حواشی | عکس| ویدئو

91/09/13  ||  15:00

جدول لیگ برتر

نظرسنجی

  • نتیجه بازی آلومینیوم و استقلال؟



  • بازی های آلومینیوم

    جمعه 30 تیر
    استقلال 1 - 0 آلومینیوم
    چهار شنبه 4 مرداد
    آلومینیوم 0 - 0 داماش
    سه شنبه 10 مرداد
    نفت تهران 0 - 0 آلومینیوم
    دوشنبه 16 مرداد
    آلومینیوم 1 - 1 فولاد
    جمعه 27 مرداد
    آلومینیوم 1 - 1 راه آهن
    پنجشنبه 2 شهریور
    سایپا 0 - 1 آلومینیوم
    چهارشنبه 8 شهریور
    آلومینیوم 1 - 0 مس
    جمعه 24 شهریور
    پیکان 2 - 1 آلومینیوم
    جمعه 31 شهریور
    آلومینیوم 1 - 1 صنعت نفت
    پنجشنبه 6 مهر
    پرسپولیس 1 - 0 آلومینیوم
    دوشنبه 10 مهر
    آلومینیوم 3 - 3 فجرسپاسی
    شنبه 29 مهر
    ذوب آهن 0 - 1 آلومینیوم
    جمعه 05 آبان
    آلومینیوم 0 - 1 صبای قم
    چهارشنبه 10 آبان
    ملوان 1 - 0 آلومینیوم

    گلزنان آلومینیوم در لیگ برتر

    نام بازیکن گل زده
    هادی دهقانی 4
    رضا ناصحی 3
    داسیلوا 1
    امجد شکوه مقام 1
    میثم آقایی 1
    جعفر بذری 1

    گالری تصاویر

    محمود تیغ نورد

    سید میثم آقایی

    پوستر /میثم آقایی

    آلومینیوم-فجر

    پرسپولیس-آلومینیوم

    آلومینیوم-صنعت نفت

    سایپا-آلومینیوم

    ---------------

    [ آرشیو گزارش تصویری ها ]

    بازیکنان 91-92

    سعید راهرو

    مجتبی روشنگر

    هادی دهقانی

    محمود تیغ نورد

    ---------------

    [ برای دیدن تصاویر سایر بازیکنان کلیک کنید ]


    ParsHit

    بازی بعدی



    هفته هجدهم

                                             

    آلومینیوم                                          استقلال

    چهارشنبه 06 دی

    ساعت : 17:30

    ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس


    برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم

    جمعه 26 آبان 1391

     

    برنامه

    اف سی آلومینیوم:  برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم


    هفته یازدهم

     

    چهارشنبه:1 آذر

     

    14: مس سرچشمه- شهرداری اراک (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: داماش ایرانیان- الوند همدان (صنایع دفاع)

     

    14: اتکا گلستان- نفت مسجد سلیمان (شهدا گرگان)

     

    14: گل گهر سیرجان- نساجی مازندران (اختصاصی گل گهر)

     

    14: نیروی زمینی تهران- شهرداری یاسوج (شهدا نزاجا)

     

    14: سایپا شمال- برق شیراز (شهدا ساری)

     

    14: فولاد یزد- ایرانجوان بوشهر (شهید نصیری یزد)

     

    14:15 گسترش فولاد تبریز- ابومسلم خراسان (بنیان دیزل تبریز)

     

    14:15 پاس همدان- مس رفسنجان (قدس همدان)

     

    14:15 راهیان کرمانشاه- یادآوران شلمچه (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15 شهرداری تبریز- استقلال خوزستان (تختی تبریز)

     

    14:30 ملی حفاری اهواز- شهرداری بندرعباس (اختصاصی نفت)

     

    14:30 استقلال اهواز- ماشین سازی تبریز (تختی اهواز)

     

    14:30 شاهین بوشهر- آهن بافق یزد (شهید بهشتی بوشهر)

     

    هفته دوازدهم

     

    پنجشنبه: 9 آذر

     

    14: مس سرچشمه- گسترش فولاد تبریز (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: شهرداری اراک- اتکا گلستان (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: نساجی مازندران- استقلال اهواز (شهدا ساری)

     

    14: آهن بافق یزد- گل گهر سیرجان (شهدا آهن شهر)

     

    14: شهرداری یاسوج- مس رفسنجان تختی یاسوج)

     

    14: برق شیراز- فولاد یزد (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 الوند همدان- ابومسلم خراسان (قدس همدان)

     

    14:15 ماشین سازی تبریز- داماش ایرانیان (تختی تبریز)

     

    14:15راهیان کرمانشاه-پاس همدان (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15شهرداری بندرعباس- نیروی زمینی تهران (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:30 نفت مسجد سلیمان- شاهین بوشهر (شهید بهنام محمدی)

     

    14:30 استقلال خوزستان- سایپا شمال (تختی اهواز)

     

    14:30 ایرانجوان بوشهر- ملی حفاری اهواز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 یادآوران شلمچه- شهرداری تبریز (اختصاصی نفت)

     

    هفته سیزدهم

     

    یکشنبه: 19 آذر

     

    14: گسترش فولاد تبریز- الوند همدان (بنیان دیزل تبریز)

     

    14: اتکا گلستان- مس سرچشمه (شهدا گرگان)

     

    14: ابومسلم خراسان- ماشین سازی تبریز (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: داماش ایرانیان- نساجی مازندران (صنایع دفاع)

     

    14: گل گهر سیرجان- نفت مسجد سلیمان (اختصاصی گل گهر)-سیرجان

     

    14:پاس همدان- شهرداری یاسوج (قدس همدان)

     

    14: شهرداری تبریز- راهیان کرمانشاه (تختی تبریز)

     

    14: مس رفسنجان- شهرداری بندرعباس (تختی رفسنجان)

     

    14: سایپا شمال- یادآوران شلمچه (شهدا ساری)

     

    14: نیروی زمینی تهران- ایرانجوان بوشهر (شهدا نزاجا)

     

    14: فولاد یزد- استقلال خوزستان (شهید نصیری یزد)

     

    14:15شاهین بوشهر- شهرداری اراک (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- آهن بافق یزد (تختی اهواز)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- برق شیراز اختصاصی نفت اهواز)

     

    هفته چهاردهم

     

    جمعه8: دی

     

    14: اتکا گلستان- گسترش فولاد تبریز (شهدا گرگان)

     

    14: الوند همدان- ماشین سازی تبریز (قدس همدان)

     

    14: ابومسلم خراسان- نساجی مازندران (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: گل گهرسیرجان- شهرداری اراک (اختصاصی گل گهر)

     

    14: داماش ایرانیان- آهن بافق یزد (صنایع دفاع)

     

    14: شهرداری تبریز- پاس همدان (تختی تبریز)

     

    14: شهرداری یاسوج- شهرداری بندرعباس (تختی یاسوج)

     

    14: سایپا شمال- راهیان کرمانشاه (شهدا ساری)

     

    14: مس رفسنجان- ایرانجوان بوشهر (تختی رفسنجان)

     

    14: فولاد یزد- یادآوران شلمچه (شهید نصیری یزد)

     

    14: نیروی زمینی تهران- برق شیراز (شهدا نزاجا)

     

    14:15 شاهین بوشهر- مس سرچشمه (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- نفت مسجد سلیمان (تختی اهواز)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- استقلال خوزستان (اختصاصی نفت)

     

    هفته پانزدهم

     

    یکشنبه: 17 دی

     

    14: گسترش فولاد تبریز- ماشین سازی تبریز (بنیان دیزل تبریز)

     

    14: اتکا گلستان- شاهین بوشهر (شهدا گرگان)

     

    14: نساجی مازندران- الوند همدان (شهدا ساری)

     

    14: مس سرچشمه - گل گهر سیرجان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: آهن بافق یزد- ابومسلم خراسان (شهدا آهن شهر)

     

    14: شهرداری اراک- استقلال اهواز (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: پاس همدان- شهرداری بندرعباس (قدس همدان)

     

    14: شهرداری تبریز- سایپا شمال (تختی تبریز)

     

    14: راهیان کرمانشاه- فولاد یزد (آزادی کرمانشاه)

     

    14: برق شیراز- مس رفسنجان (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 نفت مسجد سلیمان- داماش ایرانیان (شهید بهنام محمدی)

     

    14:15 ایرانجوان بوشهر- شهرداری یاسوج (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 یادآوران شلمچه- ملی حفاری اهواز (اختصاصی نفت)

     

    14:15 استقلال خوزستان- نیروی زمینی تهران (تختی اهواز)

     

    هفته شانزدهم

     

    چهارشنبه: 27 دی

     

    14: ماشین سازی تبریز- نساجی مازندران (تختی تبریز)

     

    14: گل گهر سیرجان- اتکا گلستان (اختصاصی گل گهر)

     

    14: الوند همدان- آهن بافق یزد (قدس همدان)

     

    14: ابومسلم خراسان- نفت مسجد سلیمان (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: داماش ایرانیان- شهرداری اراک (صنایع دفاع)

     

    14: سایپا شمال- پاس همدان (شهدا ساری)

     

    14: شهرداری بندر عباس- ایرانجوان بوشهر (خلیج فارس بندر عباس)

     

    14: فولاد یزد- شهرداری تبریز (شهید نصیری یزد)

     

    14: شهرداری یاسوج- برق شیراز (تختی یاسوج)

     

    14: مس رفسنجان- استقلال خوزستان (تختی رفسنجان)

     

    14: نیروی زمینی تهران- یادآوران شلمچه (شهدا نزاجا)

     

    14:15 ملی حفاری اهواز- راهیان کرمانشاه (اختصاصی نفت)

     

    14:15 شاهین بوشهر- گسترش فولاد تبریز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال اهواز- مس سرچشمه (تختی اهواز)

     

    هفته هفدهم

     

    جمعه: 6 بهمن

     

    14: گسترش فولاد تبریز- نساجی مازندران (بنیان دیزل)

     

    14: آهن بافق یزد- ماشین سازی تبریز (شهدا آهن شهر)

     

    14: اتکا گلستان- استقلال اهواز (شهدا گرگان)

     

    14: مس سرچشمه- داماش ایرانیان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: شهرداری اراک- ابومسلم خراسان (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: پاس همدان- ایرانجوان بوشهر (قدس همدان)

     

    14: سایپا شمال- فولاد یزد (شهدا ساری)

     

    14: برق شیراز- شهرداری بندر عباس (شهید دستغیب)

     

    14: شهرداری تبریز- ملی حفاری اهواز (تختی تبریز)

     

    14: راهیان کرمانشاه- نیروی زمینی تهران (آزادی کرمانشاه)

     

    14:15 شاهین بوشهر- گل گهر سیرجان (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:15 استقلال خوزستان- شهرداری یاسوج (تختی اهواز)

     

    14:15 نفت مسجد سلیمان- الوند همدان (شهید بهنام محمدی)

     

    14:15 یادآوران شلمچه- مس رفسنجان (اختصاصی نفت)

     

    هفته هجدهم

     

    پنجشنبه: 12 بهمن

     

    14: گل گهر سیرجان- گسترش فولاد تبریز (اختصاصی گل گهر)

     

    14: نساجی مازندران- آهن بافق یزد (شهدا ساری)

     

    14: داماش ایرانیان- اتکا گلستان (صنایع دفاع)

     

    14: ابومسلم خراسان- مس سرچشمه (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: فولاد یزد- پاس همدان (شهید نصیری یزد)

     

    14: نیروی زمینی تهران- شهرداری تبریز (شهدا نزاجا)

     

    14: شهرداری یاسوج- یادآوران شلمچه (تختی یاسوج)

     

    14: مس رفسنجان- راهیان کرمانشاه (تختی رفسنجان)

     

    14:15 ماشین سازی تبریز- نفت مسجد سلیمان (تختی تبریز)

     

    14:15 الوند همدان- شهرداری اراک (قدس همدان)

     

    14:15 شهرداری بندرعباس- استقلال خوزستان (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:30 استقلال اهواز- شاهین بوشهر (تختی اهواز)

     

    14:30 ایرانجوان بوشهر- برق شیراز (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 ملی حفاری اهواز- سایپا شمال (اختصاصی نفت)

     

    هفته نوزدهم

     

    پنجشنبه19: بهمن

     

    14: گل گهر سیرجان- استقلال اهواز (اختصاصی گل گهر)

     

    14: شهرداری اراک- ماشین سازی تبریز (امام خمینی «ره» اراک)

     

    14: اتکا گلستان- ابومسلم خراسان (شهدا گرگان)

     

    14: مس سرچشمه- الوند همدان (شهید زینلی سرچشمه)

     

    14: فولاد یزد- ملی حفاری اهواز (شهید نصیری یزد)

     

    14: ساپیا شمال- نیروی زمینی تهران (شهدا ساری)

     

    14:15 گسترش فولادتبریز- آهن بافق یزد (بنیان دیزل تبریز)

     

    14:15 پاس همدان- برق شیراز (قدس همدان)

     

    14:15 شهرداری تبریز- مس رفسنجان (تختی تبریز)

     

    14:15 راهیان کرمانشاه- شهرداری یاسوج (آزادی کرمانشاه)

     

    14:30 نفت مسجد سلیمان- نساجی مازندران (شهید بهنام محمدی)

     

    14:30 شاهین بوشهر- داماش ایرانیان (شهید بهشتی بوشهر)

     

    14:30 استقلال خوزستان- ایرانجوان بوشهر (تختی اهواز)

     

    14:30 یادآوران شلمچه-شهرداری بندرعباس (اختصاصی نفت)

     

    شنبه: 28 بهمن

     

    14: ابومسلم خراسان- شاهین بوشهر (ثامن الائمه مشهد)

     

    14: آهن بافق یزد- نفت مسجد سلیمان (شهدای آهن شهر)

     

    14:15 داماش ایرانیان- گل گهر سیرجان (صنایع دفاع)

     

    14:15 نساجی مازندران- شهرداری اراک (شهدا ساری)

     

    14:15 برق شیراز- استقلال خوزستان (شهید دستغیب شیراز)

     

    14:15 نیروی زمینی تهران- فولاد یزد (شهدا نزاجا)

     

    14:15مس رفسنجان- سایپا شمال (تختی رفسنجان)

     

    14:15شهرداری یاسوج- شهرداری تبریز (تختی یاسوج)

     

    14:30 ماشین سازی تبریز- مس سرچشمه (تختی تبریز)

     

    14:30 الوند همدان- اتکا گلستان (قدس همدان)

     

    14:30 شهرداری بندرعباس- راهیان کرمانشاه (خلیج فارس بندرعباس)

     

    14:45 استقلال اهواز- گسترش فولاد تبریز (تختی اهواز)

     

    14:45 ملی حفاری اهواز- پاس همدان (اختصاصی نفت)

     

    14:45 ایرانجوان بوشهر- یادآوران شلمچه (شهید بهشتی بوشهر)


    برچسب ها : برنامه بازی های لیگ دسته یک از هفته یازدهم تا بیستم ، برنامه بازی های شهرداری بندرعباس ،

     
    لبخندناراحتچشمک
    نیشخندبغلسوال
    قلبخجالتزبان
    ماچتعجبعصبانی
    عینکشیطانگریه
    خندهقهقههخداحافظ
    سبزقهرهورا
    دستگلتفکر

     
    با کلیک روی +1 اف سی آلومینیوم را در گوگل محبوب کنید